Kompletní sestava koncertní sezony Čejka band 2019.
Markétka Kučerová zpěvačka se zajímavou barvou hlasu s image školačky. V kapele od roku 2001. Petr Čejka zpěvák, kytarista. V roce 1996 založil kapelu ČB.
Honza Lejčko zpěvák, klávesák, sympaťák a buldozer dívčích srdcí. V kapele od roku 2014.  
Josef Krůšek bubeník, kliďas s rychlou dvojšlapkou, student konzervatoře. V kapele od roku 2016.
Madlenka Čejková zpěvačka se školeným hlasem, houslistka. V kapele od roku 2000.
Jiří Frantl saxofonista, klarinetista, sborista a požitkář. V kapele od roku 2005.
Jan Flandera Hugo basák, užívá si každou vypravenou notu. V kapele od roku 2015.
Jan Flandera Hugo basák, užívá si každou vypravenou notu. V kapele od roku 2015.
Koncert rádia Blaník na Konopišti.Více než 10tis diváků "mega" zážitek!
Koncertní program, festivaly, slavnosti, vinobraní ...

Benešovská kapela s originálním repertoárem - hity Abstinuju a Jednou je málo

 

Čejka band Abstinoval v benešovském Pivovaru

O víkendu se konaly v Benešově v areálu pivovaru Ferdinand pivovarské slavnosti. Během odpoledne i večera vystoupilo několik hudebních skupin, rozličných žánrů, aby pobavilo přítomné publikum. Předposlední kapelou večera byla skupina Čejka band, která odehrála osmdesáti minutový koncert na hlavním pódiu a zakončila tak na domácí půdě svoji letní koncertní sezónu.

Ačkoliv září již nepřináší mnoho teplých dní, počasí se tento víkend vydařilo a těm, kterým večerní chlad připomněl, že léto už je pryč, rozproudil krev v žilách elán, s jakým kapela Čejka band vystoupila na pódium a ačkoliv koncert začal pozvolna písničkou Rogalovo křídlo, brzy se diváci dočkali i divočejších rytmů písní Čejka bandu a s chutí si mnohé z nich zazpívali s nimi. I ty nejzmrzlejší diváky pak zahřály první tóny rytmické cover verze Stojím tu bez. Během večera jsme tedy mohli slyšet hity, jako jsou Bejkárna, První vejplata nebo Jednou je málo, které vystřídaly chytlavé tóny romantické písně, Scházíš mi. Úsměvným paradoxem pak byla písnička, Abstinuju, která v prostorách pivovaru vyzněla poněkud komicky a vyvolala úsměv na tváři nejednoho diváka. Vrcholem večera, byla bezpochyby píseň, která zazněla na přání nejen moderátorky ale i publika. Areálem pivovaru se rozlehla cover verze Fantoma opery, kterou zpívala Madlenka s Petrem a je nutno podotknout, že Madlenky krásný hlas rozklepal i pivovarské okenice a mnohému posluchači přecházel mráz po zádech.

Báječná a uvolněná atmosféra v publiku i na pódiu byla obohacena návštěvou doktora Tik Ťaka, který na domácí půdě rozdával recepty na nový lék proti blbosti, Antiblbin. S sebou si přivezl i asistenta, lékárníka Bimbulu, který po koncertě rozdával na předpis nové CD Čejka bandu, Antiblbin, na které se rychle vytvořila fronta.

Čejka band tak v Benešově úspěšně zakončil letní koncertní sezónu, která čítala 14 koncertů a navštívilo je za tu dobu více než 8 tisíc diváků. Kapela se teď připravuje na plesovou sezónu 2014 a Petr Čejka s Madlenkou také na šňůru adventních koncertů. Videozáznam z pivovarského koncertu v Benešově, naleznete na našich Facebookových i internetových stránkách www.cejkaband.cz.

Všem příznivcům i pořadatelům tímto děkujeme za krásné léto a těšíme se na další společná setkání.

autor: Kristýna Lokvencová

Skladem CD/DVD Čejka band:
To nejlepší, Slunce, Ploužáky, Ráno na golfu, DVD Petr Čejka 25 let na scéně
objednejte na mailu kapelníka
Další služby:
No flash player!

It looks like you don't have flash player installed. Click here to go to Macromedia download page.