top of page

MENU
nabídka

Naše kapela nabízí kvalitní a bohatý repertoár, který  průběžně obnovujeme a zároveň svým posluchačům nabízíme pořádnou nálož zábavy, tance, radosti, rytmu a úsměvů. Hrajeme nejen na festivalech, plesech a jiných, tématických akcích, ale s námi si můžete užít i báječné narozeniny nebo zažít slavnostní atmosféru a zábavu na svatbě. To vše umíme, my hrajeme rádi a vždy s otevřeným srdcem a pro Vás.

FESTIVALY / AKCE POŘADATELŮ

Chcete na na Vašem festivalu či akci rozptýlit stereotyp všedních dní? Plánujete uspořádat festival či jinou akci dopředu? Pořádně si naostřete tužku, zavolejte nám, dohodněte se a zapište si termín a podrobnosti na kterých se s Vámi dohodneme.  Slavnosti, festivaly, komorní akce, firemní a vánoční večírky, soukromé akce, teambuildingy a další tématické zábavy a plesy, uvnitř i venku, my se vždy přizpůsobíme Vašim potřebám. Kontaktujte nás co nejdříve, rádi se s Vámi spojíme a dohodneme podmínky.

Festivaly, akce pořadatelů, čejka band

NAROZENINY / OSLAVY

Blíží se Vám, nebo někomu ve vašem okolí výročí narození nebo jiná sláva? Rádi pro Vás připravíme oslavu přesně podle Vaší představy. Nad každou narozeninovou či jinou oslavou přemýšlíme a připravujeme repertoár individuálně, podle povahy a zálib oslavence. Pokud si budete přát, postaráme se o přípravu programu a vybavení celé oslavy včetně výzdoby a občerstvení.  Věřte, že oslava se zapíše do paměti všech pozvaných. 

Party, narozeniny, oslavy

SVATBY 

Chystáte se na ten nejdůležitější den v životě? Přejete si, aby na Vaší svatbě bylo veselo a svatba byla dokonalá ve všech směrech? Obraťte se na nás, připravíme hudební produkci  a sestavíme repertoár  naší kapely dle Vašich představ.  Navíc Vám můžeme zajistit i pomoci s přípravou celého svatebního dne včetně líčení nevěsty a svatebčanů a pomůžeme s profesionály i s výběrem svatebních šatů nevěsty, ženicha i svatebčanů. Rádi se s Vámi sejdeme a vyslechneme si všechny Vaše přání a požadavky, splníme Váš sen.

svatby, cejka band, makeup, hair, svatební šaty
bottom of page