top of page

O nás

Čejka band kapela členové

Jsme parta muzikantů, kteří hrají srdcem a

s nadšením pro písničky, které máme rádi.

ČEJKA BAND je sedmičlenná česká pop-rocková hudební skupina, kterou založil Petr Čejka (†2019) z Benešova v roce 1996,  patří mezi nejznámější středočeské kapely. V současné době pokračuje dál se začínajícím zpěvákem Matějem Petrem Čejkou.

ČEJKA BAND účinkuje jako živá hudba na hudebních festivalech a nejrůznějších slavnostech nejen na Benešovsku. Mezi nejznámější songy patří Večerníček pro dospělé (Jednou je málo) a Abstinuju (Roxette), které se staly nejhranějšími písničkami na rádiu Blaník v rubrice písniček na přání. Do svého repertoáru v současnosti zařazujeme i písně skupiny HAT rock a ROTOR, které jsou též autorskou tvorbou Petra Čejky.

Matěj ČEJDYS Čejka

Matěj ČEJDYS Čejka

Je novým členem bandu, je začínající zpěvák a bubeník, milující dobré lidi a společnost prima přátel se smyslem pro humor a vtip. V současné době je studentem. A prý miluje svou mladší sestru :o))) (říkala sestra).

Markéta MAJKY Kučerová Čejková

Markéta MAJKY Kučerová Čejková

Je letitou součástí kapely ČEJKA BAND zpívající a krásně hrající na klávesové nástroje. Ve své profesi se věnuje převážně dětem, zvířatům a také svému muži :o).

Marie MAJDA Čejková

Marie MAJDA Čejková

Je více jak dvacetiletou zpívající součástí tohoto bandu, občas hrající na kytaru a housle a je též spoluautorkou některých Petrových melodií a textů. Má ráda upřímnost, svou rodinu, kapely, se kterými spolupracuje, smích a dobré lidi. Ve své profesi pracuje převážně s dětmi.

Jirka KÁĎA Kadeřábek

Jirka KÁĎA Kadeřábek

Je kytarista protřelý rockovou scénou nejedné hudební formace, je narozen ve znamení Berana, má rád dobré pivo, dobré přátele, humor, o který se umí skvěle postarat, a svou kytaru :o). Ve své profesi používá to, co velmi dobře ovládá, a to je kytara.

Pavel MÍKUS Míka

Pavel MÍKUS Míka

Je novým členem skupiny ČEJKA BAND, je to velmi talentovaný baskytarista, který miluje pohodlí a který rád používá trsátko :o). Je prima parťák, nezkazí žádnou legraci a rád se přidá k bláznivým nápadům MAJDY. V současné době je dostudovaný a čerstvě zaměstnaný.

Jarda JACK Křížek

Jarda JACK Křížek

Je novým členem bandu hrající na bicí, má dobré nápady a obrovskou chuť do hraní, nahrávání a do všeho nového jde doslova po hlavě :o)). Ve své profesi nosí pistoli na opasku.

Jirka JIŘINA Frantl

Jirka JIŘINA Frantl

Je letitou součástí kapely hrající na saxofon, jehož libý zvuk nejen dokresluje, ale také umocňuje mnohé z písní skupiny ČEJKA BAND. Je pedagogem milujícím hodně kyselou tlačenku :o), přinášející spousty vtipných a humorných poznámek....

bottom of page